SystemGroup Innovative Generation






ЧАВО

 

 

 

 

 

 

 

 

POS-системы & периферия

             РРО

 

Средства идентификации и автоматизации

 

Весовое оборудование

 

 Читать подробнее..

  

  Читать подробнее..

 

 Читать подробнее..

 

 Читать подробнее..

 


 

    Вопрос 1.

  "Підприємство займається гральним бізнесом і використовує спеціалізований РРО для сфери грального бізнесу Samsung ER 350F-UA.01і. Програмою цього касового апарата не передбачено реєстрації послуги, яка оплачується за допомогою банківських платіжних карток. Який порядок оформлення розрахунків у такій безготівковій формі, якщо підприємство використовує вищезазначений РРО?"

 

  Ответ: Суб'єкт підприємницької діяльності, який застосовує спеціалізований РРО для сфери грального бізнесу Samsung ER 350F-UA.01і, повинен провадити операцію розрахунків за придбані фішки (жетони) за допомогою банківських платіжних карток у сфері грального бізнесу .. Читать ответ полностью..  

 


   Вопрос 2. 

   Нужно ли в отчете по РРО отдельно отмечать сумму, проведенную по чековой книжке во время отключения света?

 

   Ответ: Соответственно  Порядку регистрации, опломбирование и применение РРО за товары (услуги), утвержденного приказом ГНА Украины от 01.12.2000 г. № 614, если на период выхода из порядка РРО или в случае отключения электроэнергии расчетные операции ведутся с использованием расчетных книжек (РК) и книги учета расчетных операций (КУРО), то после установления отремонтированного (резервного) РРО или восстановление снабжения электроэнергии необходимо .. Читать ответ полностью..


   Вопрос 3. 

   Можно ли подключить кассовые аппараты производства компании SystemGroup к USB порту через преобразователи USB<=>RS-232 (COM-порт) ?

 

   Ответ: Да, можно подключить кассовые аппараты производства компании SystemGroup к USB порту через преобразователи USB<=>RS-232 (COM-порт), но нужно учитывать .. Читать ответ полностью..


   Вопрос 4. 

    Підприємство здійснює торгівлю продовольчими товарами через РРО (магазин). Покупець повернув до магазину товар. Як у такому випадку треба  оформити операцію з повернення коштів покупцю ?

 

   Ответ: Згідно п.2  ст. 3  Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 01.06.2000 №1776-ІІІ (зі змінами та доповненнями) суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують РРО, зобов'язанi ...

   Читать ответ полностью..   


   Вопрос 5. 

    Хто має право здійснювати сервісне обслуговування та ремонт реєстраторів розрахункових операцій ?

 

   Ответ: Відповідно до ст. 2 Закону № 1776-III центр сервісного обслуговування — це суб’єкт підприємницької діяльності, який за договором з постачальником надає послуги..   Читать ответ полностью..


   Вопрос 6. 

    Який законодавчо встановлений термін незастосування РРО на підприємствах роздрібної торгівлі у випадку відключення електроенергії ?

 

   Ответ:  Згідно зі ст. 5 Закону України від 01.06.2000 р. № 1776-III “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (із змінами та доповненнями) .. Читать ответ полностью..


   Вопрос 7. 

    Як вірно проводити суму покупки (надання послуги) через РРО з кредитних банківських карток? Та як це робити у разі відключення світла або тимчасового виходу з ладу РРО? Який документ, підтверджуючий проведену розрахункову операцію має бути в касі РРО? Чи є спеціалізовані РРО для цієї розрахункової операції, що затверджені Держреєстром ?

 

   Ответ:  Згідно із статтею 5 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” реєстратори розрахункових операцій застосовуються фізичними особами – суб`єктами підприємницької діяльності або юридичними особами (їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами), які здійснюють операції з розрахунків в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

   У разі проведення розрахунків за продані товари з використанням кредитних банківських карток, суми розрахунків проводяться через реєстратори розрахункових операцій.. Читать ответ полностью..


   Вопрос 8. 

     Враховуючи специфіку торгівлі в аптеках, просимо надати роз’яснення щодо програмування аптечних товарів ?

 

   Ответ:  .. враховуючи специфіку організації торгівлі аптечними товарами, Державна податкова адміністрація України не заперечує проти програмування по найменуваннях (100-120 найменувань) та цінах тих аптечних товарів, які постійно знаходяться в асортименті та мають порівняно стабільну ціну..  Читать ответ полностью..


   Вопрос 9. 

     Сервісний центр технічного обслуговування вимагає від нас оплату за проведення опломбування РРО посилаючись на наказ № 614 від 1.12.2000 р. Ми пропонуємо виконати ці роботи під час щомісячного технічного обслуговування РРО - відповідно до п.3.1 “Порядку опломбування РРО”, який введений в дію разом з наказом ДПА № 614: “Опломбування РРО здійснюється під час реєстрації, ремонту, технічного обслуговування та за рішенням державної податкової служби.” Сервісний центр вимагає від нашого підприємства оплати всіх робіт (за що треба заплатити майже 60 грн.), кажучи, що вони не входять до переліку робіт, які виконуються під час щомісячного технічного обслуговування РРО . Хто правий ?

 

   Ответ:  Відповідно до п. 3.1 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, опломбування реєстраторів розрахункових операцій здійснюється центром сервісного обслуговування перед реєстрацією РРО, після ремонту чи технічного обслуговування РРО або за рішенням органу державної податкової служби..  Читать ответ полностью.. 


   Вопрос 10. 

    При перевірці торгової точки встановлено, що здійснювалась торгівля тютюновими виробами та алкогольними напоями без наявності відповідних ліцензій, без застосування РРО, протягом певного часу ( тобто торгівля вищевказаними підакцизними товарами здійснювалася не випадково один раз). Скільки накладаються фін.санкцій? Одну на все порушення, чи дві на тютюн та алкоголь та за без використання РРО ?

 

   Ответ:  Відповідно до статті 17 Закону України від 06.07.2000 № 1776 “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій до суб`єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція.. Читать ответ полностью..


   Вопрос 11. 

   Чи передбачено складання акту у разі помилково вибитого чека та який порядок відображення даної суми в "Звіті про використання реєстраторів розрахункових операцій"?

 

   Ответ:  Відповідно до 4.7 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 N 614 (далі - Порядок), скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від'ємної суми тільки в разі забезпечення алгоритмом роботи реєстратора розрахункових операцій окремого накопичення у фіскальній пам'яті від'ємних сум розрахунків. Якщо реєстратор розрахункових операцій не забезпечує такого накопичення, то дозволяється реєструвати видачу коштів (скасування помилкової суми) за допомогою операції "службова видача", крім цього, як передбачено пунктом 4.8 Порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій необхідно скласти акт про відміну помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку, де вказуються дані про помилкову суму та реквізити розрахункового документа, акти про скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку передаються до бухгалтерії суб'єкта підприємницької діяльності і зберігаються протягом 3 років. У разі відсутності у суб'єкта господарювання бухгалтерії зазначені акти підклеюються на останній сторінці відповідної книги обліку розрахункових операцій.

   Відповідно до п. 5 Інструкції щодо заповнення "Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)" за формою N ЗВР-1 Порядку подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), затвердженого наказом ДПА України від 1 грудня 2000 N 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 за N 108/5299, із змінами і доповненнями, якщо протягом звітного місяця через реєстратор розрахункових операцій були зареєстровані помилково введені суми, то ці суми до граф 4 - 7 Звіту не включаються.


 

  Урядовий портал  Офіціне інтеренет представництво Верховної Ради України  Офіційне інтернет представництво Президента України   Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби

 

 

            Вернуться


SystemGroup SystemGroup © 2008
Все права защищены.

Разработано в
Sparkle Design Studio